Aktualności

Twórz Volves Summit 2022 razem z nami! [zgłoszenia do 15 maja]

Pomagamy młodym i ambitnym ludziom zdobywać cenne doświadczenie zawodowe, między innymi poprzez wolontariat podczas naszych wydarzeń. Chcielibyśmy, abyście byli częścią najwyższej jakości konferencji networkingowej w Europie. Dołączcie do nas w organizacji Alpha Wolves w dniach 24-27 maja 2022 we Wrocławskim Centrum Kongresowym na Wolves Summit 2022, który obejmie 4 dnia pełnych technologii, forów innowacji, inwestycji i rekrutacji młodych talentów.
                        
TY WYBIERASZ JAK WSPIERASZ INNOWACYJNOŚĆ

TWÓRZ ALPHA WOLVES RAZEM Z NAMI! [zgłoszenia do 31 marca]

Pomagamy młodym i ambitnym ludziom zdobywać cenne doświadczenie zawodowe, między innymi poprzez wolontariat podczas naszych wydarzeń. Chcielibyśmy, abyście byli częścią najwyższej jakości konferencji networkingowej w Europie. Dołączcie do nas w organizacji Alpha Wolves w dniach 7-8 kwietnia 2022 w CIC w Warszawie na ekskluzywnym forum VIP, które zgromadzi najbardziej wpływowych menedżerów inwestycyjnych z Europy i spoza niej.
TY WYBIERASZ JAK WSPIERASZ INNOWACYJNOŚĆ
To oferta dla Ciebie jeśli chcesz:
✔ zdobyć cenne kontakty w świecie technologii dla swojej przyszłej kariery,
✔ mieć praktyczne doświadczenie w Event Management,
✔ zorganizować ekskluzywne wydarzenie VIP w formie hybrydowej (online i offline),

Opieka nad dziećmi na turnusach wakacyjnych [czerwiec/lipiec 2022]

Dzieło Pomocy Dzieciom Fundacja Ruperta Mayera organizuje wakacyjne dwunastodniowe turnusy w lipcu dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych (domów dziecka), rodzin zastępczych oraz rodzin w kryzysie. Poszukujemy wolontariuszy, którzy chcieliby podjąć się opieki nad dziećmi.

Wolontariuszom zapewniamy:
- pełne wyżywienie oraz zakwaterowanie,
- ubezpieczenie OC i ubezpieczenie NNW,
- transport z Krakowa do Żmiącej w dniu rozpoczęcia oraz w dniu zakończenia ze Żmiącej do Krakowa,
- w ramach wyjazdu istnieje również możliwość odbycia praktyk studenckich.

Daty:
I turnus: 26.06 - 7.07.2022
II turnus: 07.07 - 18.07.2022

III turnus: 18.07 - 29.07.2022

Miejsce: Ośrodek Fundacji; Żmiąca 144, 34-603 Ujanowice (Beskid Wyspowy)

SGH solidaryzuje się z Ukrainą i podejmuje działania pomocowe

W związku z bezprecedensową agresją zbrojną Rosji na Ukrainę władze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie podjęły działania mające na celu wsparcie społeczności ukraińskiej – studentów, doktorantów i pracowników – na naszej uczelni, a także uchodźców z Ukrainy. 

O gotowości pełnego wsparcia Ukraińców studiujących w SGH zapewnili rektor i Samorząd Studentów SGH, zapraszając ukraińskich studentów na spotkanie, na którym 25 lutego została omówiona bieżąca sytuacja oraz aktualne potrzeby studentów. Podobnie spotkanie odbyło się 28 lutego z pracownikami uczelni pochodzącymi z Ukrainy. Na pomoc mogą liczyć także doktoranci SGH.

Fundacja GPW - wolontariat dla studentów

✓ Interesujesz się ekonomią, inwestowaniem, rynkiem kapitałowym?
✓ Chcesz rozwijać swoje kompetencje i zdobywać potwierdzone referencjami doświadczenie w prestiżowej siedzibie GPW?
✓ Myślisz, że możesz mieć wpływ na młode pokolenie i już dziś przekonać je do myślenia o swoich finansach?
✓ Chcesz zobaczyć od wewnątrz, jak pracuje się w Fundacji GPW i włączyć się w bieżące działania edukacyjne polskiego parkietu?
✓ A może planujesz karierę nauczyciela – może nawet przedsiębiorczości – i chcesz się sprawdzić w przyszłej roli?
Fundacja GPW zaprasza studentki/studentów (zwłaszcza kierunków społecznych i ekonomicznych) na wolontariat w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Akcja charytatywna „Widzialna ręka” w SGH

„Widzialna ręka” to inicjatywa polegająca na wzajemnym wsparciu w ramach społeczności akademickiej SGH w trudnym czasie epidemii koronawirusa.
Zapraszamy i zachęcamy wszystkie osoby z naszej społeczności akademickiej, które są zdrowe i znajdują się poza grupami o wysokim ryzyku zachorowania - studentów, doktorantów, pracowników -  do wsparcia osób potrzebujących, które potrzebują go z uwagi na obecną sytuację epidemiczną (osoby starsze, w trudnej sytuacji zdrowotnej, pracownicy-emeryci). Pomóc można na przykład poprzez zrobienie zakupów, wykupienie leków z apteki czy spacer z psem.

Ważne informacje znajdą Państwo tutaj: https://wolontariat.sgh.waw.pl/organizacja/oferty/widzialna-reka-sgh